Inne nasze serwisy: Lipoliza  •  Mikrodermabrazja  •  Manicure japoński  •  Manicure hybrydowy  •  Peeling kawitacyjny

Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu za pomocą nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej

Cellulit to największa zmora każdej kobiety – atakuje niespodziewanie, zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie i dręczy przez długie miesiące, a nawet lata. Nie pomagają diety, ćwiczenia i balsamy modelujące, a Ty zaczynasz tracić nadzieję, że skórka pomarańczowa w końcu zniknie. Postęp medycyny estetycznej spowodował, że możesz się z nią pożegnać, bo teraz usuwanie cellulitu to zabieg prosty, szybki i przyjemny.

usuwanie cellulitu

Piękna od zaraz!

Lato to czas, kiedy uważnie zaczynamy obserwować własne ciało – to normalne, bo wybieramy ubrania odsłaniające dużo więcej, chcemy zatem, by to co pokazujemy podobało się zarówno nam jak i innym. Rozpoczynamy serię intensywnych zabiegów na ciało, które pomimo naszych wysiłków nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Rozwiązaniem wszelkich problemów może być medycyna estetyczna, czyli nieinwazyjny sposób na pozbycie się niechcianych oznak cellulitu. Nieinwazyjny w tym przypadku znaczy bezpieczny, a tego przecież oczekują kobiety wybierając zabiegi medycyny estetycznej. Trwa zaledwie kilkadziesiąt minut i co najważniejsze jesteśmy cały czas pod opieką specjalistów, którzy czuwają nad jego prawidłowym przebiegiem tak, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Zobacz natychmiastowe efekty zabiegu Icoone!

Największa zaleta zabiegów medycyny estetycznej? Szybkie efekty, widoczne niemal od razu po wyjściu z gabinetu. Zapewne też chciałabyś opuścić klinikę bez cellulitu, z którym borykałaś się jeszcze godzinę wcześniej. To możliwe! Musisz jednak wybrać taki zabieg, który Ci to zagwarantuje, lub skorzystać z pomocy specjalistów. Klinika Medycyny Estetycznej Kliniki Ziemlewski to gwarancja profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do pacjentki i jej zadowolenia, bo nad przebiegiem zabiegu czuwa sztab fachowców w swojej dziedzinie. To właśnie oni zachwalają innowacyjny zabieg Icoone, który z cellulitem radzi sobie jak żaden inny. Cała tajemnica tkwi w użyciu najnowocześniejszego w medycynie estetycznej urządzenia próżniowego oraz głowic masujących. Są one umieszczone na specjalnych rolkach, które dzięki swojej elastyczności i idealnym kształcie precyzyjnie docierają do każdego, problematycznego obszaru ciała i rozbijają nagromadzoną tkankę tłuszczową. I to wszystko podczas przyjemnego masażu, bo tylko to pacjentka odczuwa podczas zabiegu. Już po pierwszym zabiegu zauważysz wyraźną poprawę elastyczności skóry, a także jej napięcia. Zyska ona także piękny koloryt, dzięki pobudzeniu mikrokrążenia, co jednocześnie przełoży się na redukcję obrzęków, z którymi boryka się wiele kobiet. Najważniejszymi aspektami jest jednak ogólne wyszczuplenie i redukcja cellulitu, dzięki czemu skóra wygląda zdecydowanie młodziej niż przed zabiegiem.

Więcej o korzyściach płynących z zabiegu na:
http://www.klinikiziemlewski.pl/modelowanie-sylwetki

Zrób coś dla siebie!

Na zabieg możesz zdecydować się także kiedy lato w pełni – jeśli nie jesteś w ciąży lub nie cierpisz na przewlekłe choroby nie ma żadnych przeciwwskazań byś poddała się zabiegowi i mogła cieszyć się pięknym, jędrnym i pozbawionym cellulitu ciałem jeszcze tego lata. A co najważniejsze także kolejnego, bo Kliniki Ziemlewski to zespół profesjonalistów, którzy dbają o najmniejszy szczegół i długotrwałe efekty zabiegów. Nie zwlekaj i już dziś odwiedź stronę internetową http://www.klinikiziemlewski.pl/, zadzwoń i umów się na zabieg, który pomoże uporać się z cellulitem i sprawi, że poczujesz się piękna na nowo!cellulit
Inne artykuły: