Inne nasze serwisy: Lipoliza  •  Mikrodermabrazja  •  Manicure japoński  •  Manicure hybrydowy  •  Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Zalety peelingu kawitacyjnego

peeling - kawitacja Kobiety coraz częściej mówią o peelingu kawitacyjnym, trudno zatem utrzymywać, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, które można określić mianem niszowego. Nie oznacza to jednak, że o peelingu kawitacyjnym wiemy tak wiele, jak chciałybyśmy wiedzieć, warto zatem prześledzić jego zalety.

Chyba najważniejsza związana jest z komfortem samego zabiegu, zdecydowana większość pań decydujących się na peeling kawitacyjny przyznaje bowiem, że jest to zabieg praktycznie bezbolesny. Nie wywołuje on nieprzyjemnych uczuć, często możemy więc usłyszeć, że jest podobny do delikatnego masażu. Jest to szczególnie ważne wówczas, gdy peeling porównuje się z zabiegiem manualnego oczyszczania skóry, wiadomo bowiem, że ten ostatni może wywierać na nas wyjątkowo niekorzystne wrażenie.

Jest to również zabieg skuteczny, sprawdzający się zarówno wówczas, gdy chcemy usunąć widoczne niedoskonałości, które szpecą naszą twarz, jak i wówczas, gdy liczymy na ukrycie przed otoczeniem zmian skórnych, które dopiero się tworzą, a choć nie wyszły jeszcze na powierzchnię, budzą niepokój z uwagi na swój negatywny potencjał. Peeling kawitacyjny pozwala na usunięcie nadmiaru sebum, z którym borykają się osoby z tłustą cerą, wykorzystywany jest jednak również przez kobiety, które liczą na rozjaśnianie przebarwień. Ponadto zabieg umożliwia skuteczną walkę z bakteriami ponoszącymi odpowiedzialność za powstawanie wyprysków, rozjaśnia blizny i dotlenia skórę, jego regularne stosowanie pozwala zatem na ukrycie przed otoczeniem naszego prawdziwego wieku.

Peeling kawitacyjny wykorzystuje moc ultradźwięków, osoby decydujące się na poddanie się mu są więc zazwyczaj żywo zainteresowane poziomem własnego bezpieczeństwa. Specjaliści przekonują jednak, że nie ma najmniejszych powodów do obaw, a osoby, które choć trochę znają się na medycynie estetycznej wiedzą, że polemika z nimi nie znajduje uzasadnienia. Ultradźwięki są z powodzeniem wykorzystywane w kosmetologii od ponad trzydziestu lat, czasy pionierskie mamy więc dawno za sobą. O bezpieczeństwie peelingu kawitacyjnego świadczą zresztą również pozytywne opinie na temat tego zabiegu wyrażane przez kobiety z całego świata, do myślenia daje zaś i to, że jest to jeden z nielicznych zabiegów, na które bez obaw mogą zdecydować się osoby z cerą wrażliwą.

Peeling kawitacyjny otwiera przed nami nowe możliwości. Jest bezbolesny, dokładny i skuteczny, a przez to znajduje liczne grono zwolenników nie tylko wśród pań, ale i wśród mężczyzn, którym także zależy na atrakcyjnym wyglądzie.cellulit
Inne artykuły: